مزایای مایکروسافت شیرپوینت

مزایای شیرپوینت

Top 10 Business Benefits of Microsoft SharePoint

(مزایای مایکروسافت شیرپوینت )

Microsoft SharePoint از سال 2001 شکل گرفته است و امروزه یکی از مهمترین منابع همکاری تجاری محسوب میشود که این همکاری تازمان انتشار نسخه 2007 به صورت حقیقی شکل نگرفته بود.

وبعد از انتشار این نسخه به صورت قدرتمند،همکاری آنلاینش صورت گرفت.

مایکروسافت نسخه های نهایی  SharePoint Server و Office Online Server خود را در ماه May سال 2016 منتشر کرد و انتشار آن توسط غول نرم افزار منتشر شد.

زیرا نسخه SharePoint 2016 شامل چندین قابلیت جدید برای کاربران نهایی، متخصصین فناوری اطلاعات و همچنین مدیران می شود.

بسیاریاز کاربران قبلا گفته اند که SharePoint Server 2016  قابل اعتماد ترین مقیاس پذیرترین امن ترین و بالاترین نسخه SharePoint Server است.در ادامه به تفسیر10مزایای برتر شیرپوینت میپردازیم.

( فراهم کردن یک تجربه کاربری ساده آشنا و سازگار) Provide a Simple, Familiar & Consistent User Experience

SharePoint با برنامه های کاربردی رومیزی، ایمیل و مرورگرهای وب آشنا است تا یک تجربه کاربری سازگار را فراهم کند که این ساده سازی ارتباط افراد با محتوا، پردازش ها و داده های کسب و کار را آسان می کند. این ادغام تنگاتنگ، همراه با عملکرد بی نظیری است که به شما کمک می کند تا خود خدمات خود را استخدام کرده و از پذیرش محصول راحت تر شوید.

(ساده سازی فعالیت های روزانه کسب و کار) Simplify Everyday Business Activities

فواید استفاده از گردش کارهای out-of-the-box برای شروع، ردیابی و گزارش فعالیت های تجاری معمول، مانند بررسی و تایید سند، ردیابی مسئله و جمع آوری امضا رامورد بررسی قراردهید و شما می توانید این فعالیت ها را بدون برنامه ریزی کامل کنید. یکپارچه سازی دقیق با برنامه های کاربردی مشتری، برنامه های پست الکترونیکی و مرورگر وب به شما یک تجربه ساده و سازگار را می دهند.

(به شما کمک می کند تا نیاز های انظباطی خود را تامین کنید) Help Meet Regulatory Requirements

با مشخص کردن تنظیمات امنیتی، سیاست های ذخیره سازی، سیاست های حسابرسی و اقدامات انقضا برای سوابق کسب و کار مطابق با مقررات انطباق، می توانید اطمینان حاصل کنید که کسب و کار حساس کسب و کار شما می تواند به طور موثر کنترل و مدیریت شود. و شما می توانید خطر دادرسی را برای سازمان خود کاهش دهید.

( مدیریت موثر و انطباق محتوا برای اهداف مختلف)Effectively Manage and Repurpose Content

کاربران کسب و کار و نویسندگان محتوا می توانند محتوا را برای تأیید و استقرار برنامه ریزی شده به داخل شبکه یا سایت های اینترنتی ایجاد و ارائه نمایند. مدیریت محتوای چند زبانه از طریق قالب های جدید کتابخانه سند ساده شده است که به طور خاص برای حفظ ارتباط بین نسخه اصلی و ترجمه های مختلف یک سند طراحی شده است.

(ساده سازی دسترسی به داده های کسب و کار) Simplify Access to Business Data

به کاربران خود دسترسی داشته باشید تا اطلاعات کسب و کار موجود در سیستم های خطی مشترک مانند Microsoft  CRM از طریق شیرپوینت. کاربران همچنین می توانند نمایش ها و تعاملات شخصی با سیستم های کسب و کار را از طریق مرورگر بوسیله کشیدن اتصالات پشت سر هم قابل تنظیم ایجاد کنند. انبارهای مدیریت مدرک انبوه در سازمان شما سازمان شما را سازماندهی و سازماندهی اسناد تجاری را در یک مکان مرکزی ذخیره می کند.

 ( ارتباط کارکنان با اطلاعات و تخصص) Connect Employees with Information and Expertise

جستجوی سازمانی شامل اطلاعات کسب و کار همراه با اطلاعات در مورد اسناد، افراد و صفحات وب برای تولید نتایج جامع و مرتبط است. ویژگی هایی مانند کپی، تصحیح املا و هشدار، ارتباط نتایج را بهبود می بخشد، بنابراین شما به راحتی می توانید آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید.

(تسریع فرایند های کسب و کار مشترک) Accelerate Shared Business Processes

بدون برنامه نویسی هر گونه برنامه های سفارشی، می توانید از راه حل های هوشمند و الکترونیکی مبتنی بر فرم برای جمع آوری اطلاعات کسب و کار بحرانی از مشتریان، شرکا و تامین کنندگان از طریق یک مرورگر وب استفاده کنید. قوانین اعتبار سنجی ساخته شده به شما کمک می کند داده های دقیق و سازگار را جمع آوری کنید که می توانند به طور مستقیم به سیستم های Back-end متصل شوند تا از افزونگی و خطاهای ناشی از دستیابی مجدد اطلاعات.

( به اشتراک گذاری بدون فاش شدن اطلاعات حساس) Share without Divulging Sensitive Information

به کارکنان خود دسترسی داشته باشید، به جدول زمانبندی تعاملی Microsoft Office Exel از یک مرورگر وب از طریق خدمات اکسل در حال اجرا در شیرپوینت. با استفاده از این صفحات گسترده برای حفظ و به طور موثر یک نسخه مرکزی و به روز به اشتراک گذاشتن در حالی که کمک به محافظت از هر گونه اطلاعات اختصاص داده شده است.

 (کارمندان خود را قادر کنید تا تصمیمات آگاهانه بگیرند) Enable Employees to make Better-informed Decisions

شیرپوینت، ایجاد پورتال های زنده و تعاملی هوش کسب و کار (BI) را آسان می کند که اطلاعات سرتاسری و حیاتی را از منابع متفاوتی جمع آوری و نمایش می دهد، با استفاده از قابلیت های یکپارچه BI، مانند داشبورد، قطعات وب، کارت امتیازی، شاخص های عملکرد کلیدی (KPIs) فن آوری های اتصال سایت های مرکزی گزارش مرکز به کاربران یک مکان واحد برای قرار دادن آخرین گزارش ها، صفحات گسترده یا KPIs می دهند.

(فراهم کردن یک پلتفرم یکپارچه واحد) Provide a Single, Integrated Platform

شیرپوینت بر روی یک معماری باز و مقیاس پذیر با پشتیبانی از سرویس های وب و استانداردهای قابلیت همکاری از جمله XML و پروتکل دسترسی ساده (SOAP) ساخته شده است. سرویس غنی،دارای رابط برنامه نویسی برنامه کاربردی (API) و دستیار رویداد برای لیست ها و اسناد است. این ویژگی ها یکپارچه سازی با سیستم های موجود و انعطاف پذیری را برای سرمایه گذاری جدید فناوری اطلاعات غیر مایکروسافت ارائه می دهد.

یک دیدگاه در “مزایای مایکروسافت شیرپوینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *